Вбудована техніка

Сортування: orderby
Electrolux
3 886 грн

Будь-яка сучасна кухня являє собою твір мистецтва. Вибір меблів вражає своєю різноманітністю і дизайнерськими рішеннями. Серед всієї цієї краси і гармонії окремостояча побутова техніка буде виглядати як мінімум безглуздо. Інша справа - вбудована побутова техніка. Все зайве буде заховано в меблів, вам будуть доступні тільки необхідні робочі поверхні. В інтернет-магазині «Telegka.com.ua» ви зможете підібрати вбудовану техніку в потрібній колірній гамі. В асортименті магазину ви знайдете вбудовані витяжки, духовки і варильні поверхні.

Поверхні

Варильна поверхня - це важливий елемент кухні. Більшість продуктів готується саме на ній. Надійна і якісна поверхня завжди приносить задоволення від процесу приготування їжі. В інтернет-магазині «Telegka.com.ua» ви зможе знайти модель, яка буде відповідати всім вашим вимогам. Асортимент вбудованих поверхонь широкий: газові та електричні, з різною кількістю конфорок, з залежним або незалежним управлінням, електричні поверхні з класичними млинцями або сучасної склокерамікою. Всі вони оснащені сучасними системами безпеки, які допоможуть запобігти вас і вашу сім'ю від опіків.

Витяжки

Сучасна кухня повинна бути укомплектована якісною витяжкою, яка забезпечить на кухні чисте повітря. Головні критерії вибору:

  • ширина повинна збігатися з шириною вручений поверхні для більш якісної роботи;
  • потужності повинно бути достатньо для ефективного очищення повітря на кухні;
  • витяжка може працювати в одному з режимів: рециркуляція і відведення повітря. Для відводу повітря необхідне підключення до вентиляційної шахти;
  • витяжка повинна бути обладнана якісними фільтрами, які впораються з неприємними запахами і жиром;
  • рівень шуму не повинен створювати дискомфорт.

Після вибору поверхні необхідно вибрати відповідну витяжку, яка буде ефективно допомагати вам на кухні.

Духовки

Духовка обов'язково повинна бути на вашій кухні. Її вибір не залежить від вибору конфорка. Ви можете купити газову поверхню, а духовку придбати електричну. Це істотно розширить ваш кулінарний потенціал. Ви зможете скористатися функціями електричної духовки, які не доступні в газовій моделі. Але сучасні газові вбудовуються духовки теж оснащені за останнім словом техніки. Якщо ви звикли готувати в газовій духовці, то ви також знайдете для себе відповідний варіант.

Асортимент вбудованої побутової техніки в інтернет-магазині «Telegka.com.ua» дозволить укомплектувати навіть найсучаснішу кухню з вишуканим дизайном.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх