Дрібна побутова техніка

Сортування: orderby
Asel
2 187 грн
Electrolux
3 451 грн
Gorenje
3 275 грн
Electrolux
3 264 грн
Electrolux
1 492 грн
Ardesto
421 грн
Gorenje
3 121 грн
Electrolux
3 358 грн
Electrolux
320 грн

Дрібна побутова техніка в повсякденному житті людей займає важливе місце. У кожній квартирі є представник цієї категорії техніки. Побутова техніка давно полегшує роботу по дому, створює затишок, комфорт і допомагає стежити за зовнішністю. Інтернет-магазин «Telegka.com.ua» пропонує широкий асортимент дрібної побутової техніки, яку можна розділити на кілька груп: кліматична, для догляду за тілом та побутова.

Кліматична техніка

Дуже важливо, щоб в будинку була комфортна і затишна обстановка. Кліматична побутова техніка дозволяє організувати комфортні умови для перебування в приміщенні. Устаткування допоможе зігрітися, коли недостатньо тепла, або охолодити приміщення в моменти спекотної погоди. Інтернет-магазин «Telegka.com.ua» пропонує наступну кліматичну побутову техніку:

  1. Зволожувачі повітря. Взимку, в період опалення, повітря в квартирі позбавлений вологості. Це негативно позначається на здоров'ї дітей і дорослих - в такому повітрі легше поширюються хвороби. Щоб виключити ці негативні моменти зимового опалення, необхідно використовувати зволожувачі повітря. Слід також враховувати думку лікарів, які настійно рекомендують використовувати їх для профілактики респіраторних захворювань.
  2. Обігрівачі. У магазині представлені популярні моделі тепловентиляторів, конвекторів, інфрачервоних обігрівачів та класичних масляних радіаторів. Будь-який з обігрівачів зігріє вас у зимову холоднечу і допоможе обігріти приміщення, в тому числі і невеликих розмірів.
  3. Вентилятори. Допоможуть врятуватися від спеки і спеки і створять приємний потік прохолоди в невеликій кімнаті.

Кліматична побутова техніка - це корисні і приємні помічники у вашій квартирі.

Побутова техніка

У будь-якій квартирі знайдеться представник цієї категорії, найпоширеніший з них - праска. Якісну праску допоможе дбайливо доглядати за вашим одягом. В інтернет-магазині представлені також радіогодинник, MP3 і DVD плеєри, які скрасять щоденне перебування в будинку приємною музикою або улюбленими фільмами.

Догляд за тілом

Будь-яка людина дбає про особисту гігієну і зовнішній вигляд. У нашому асортименті ви знайдете все необхідне, щоб піклуватися про свою зовнішність: фени, випрямлячі для волосся, машинки для стрижки та епілятори. Ви завжди зможете охайно виглядати і експериментувати зі стилем.

Великий вибір дрібної побутової техніки в інтернет-магазині «Telegka.com.ua» дозволить вам піклуватися про зовнішній вигляд і створювати комфорт в квартирі. З нашою технікою ваше повсякденне життя буде ще більш приємною.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх