Дрібна побутова техніка

Сортування: orderby
Grunhelm
658 грн
Beko
7 446 грн
Philips
1 222 грн
Grunhelm
1 158 грн
Philips
3 604 грн
Philips
2 604 грн
Samsung
2 657 грн
Samsung
2 947 грн
Samsung
1 902 грн
ESPERANZA
239 грн
ESPERANZA
239 грн
Grunhelm
264 грн
Philips
818 грн
Gorenje
3 337 грн
Philips
1 087 грн
Gorenje
2 463 грн
Philips
1 717 грн
Tefal
774 грн
991 грн
Tefal
1 652 грн
Zelmer
2 003 грн
Zelmer
1 682 грн

Дрібна побутова техніка в повсякденному житті людей займає важливе місце. У кожній квартирі є представник цієї категорії техніки. Побутова техніка давно полегшує роботу по дому, створює затишок, комфорт і допомагає стежити за зовнішністю. Інтернет-магазин «Telegka.com.ua» пропонує широкий асортимент дрібної побутової техніки, яку можна розділити на кілька груп: кліматична, для догляду за тілом та побутова.

Кліматична техніка

Дуже важливо, щоб в будинку була комфортна і затишна обстановка. Кліматична побутова техніка дозволяє організувати комфортні умови для перебування в приміщенні. Устаткування допоможе зігрітися, коли недостатньо тепла, або охолодити приміщення в моменти спекотної погоди. Інтернет-магазин «Telegka.com.ua» пропонує наступну кліматичну побутову техніку:

  1. Зволожувачі повітря. Взимку, в період опалення, повітря в квартирі позбавлений вологості. Це негативно позначається на здоров'ї дітей і дорослих - в такому повітрі легше поширюються хвороби. Щоб виключити ці негативні моменти зимового опалення, необхідно використовувати зволожувачі повітря. Слід також враховувати думку лікарів, які настійно рекомендують використовувати їх для профілактики респіраторних захворювань.
  2. Обігрівачі. У магазині представлені популярні моделі тепловентиляторів, конвекторів, інфрачервоних обігрівачів та класичних масляних радіаторів. Будь-який з обігрівачів зігріє вас у зимову холоднечу і допоможе обігріти приміщення, в тому числі і невеликих розмірів.
  3. Вентилятори. Допоможуть врятуватися від спеки і спеки і створять приємний потік прохолоди в невеликій кімнаті.

Кліматична побутова техніка - це корисні і приємні помічники у вашій квартирі.

Побутова техніка

У будь-якій квартирі знайдеться представник цієї категорії, найпоширеніший з них - праска. Якісну праску допоможе дбайливо доглядати за вашим одягом. В інтернет-магазині представлені також радіогодинник, MP3 і DVD плеєри, які скрасять щоденне перебування в будинку приємною музикою або улюбленими фільмами.

Догляд за тілом

Будь-яка людина дбає про особисту гігієну і зовнішній вигляд. У нашому асортименті ви знайдете все необхідне, щоб піклуватися про свою зовнішність: фени, випрямлячі для волосся, машинки для стрижки та епілятори. Ви завжди зможете охайно виглядати і експериментувати зі стилем.

Великий вибір дрібної побутової техніки в інтернет-магазині «Telegka.com.ua» дозволить вам піклуватися про зовнішній вигляд і створювати комфорт в квартирі. З нашою технікою ваше повсякденне життя буде ще більш приємною.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх