Холодильники

Сортування: orderby

Одним з найнеобхідніших побутових приладів є холодильник. В асортименті інтернет-магазину «Telegka.com.ua» покупцям представлені холодильники відомих торгових марок:

  • Атлант
  • Snaige
  • Whirlpool
  • Samsung
  • Indesit
  • Vestfrost
  • Vestel
  • Hotpoint-Ariston
  • Beko

 

Обираємо холодильник

Габариты. В першу чергу необхідно вибрати розмір холодильника. Визначивши місце майбутнього розташування приладу, дуже точно виміряйте його максимально можливу глибину і ширину. Обов'язково враховуйте, що для правильної циркуляції повітря і довгої служби холодильник не повинен стояти впритул до стіни, так як на його задній стінці розташована система охолодження. Інтернет-магазин "Telegka.com.ua" пропонує вам холодильники різної висоти (від 70 до 200 см), ширини (від 45 до 90 см) і глибини (від 55 до 80 см).

Кількість камер. У нас ви можете вибрати однокамерні і двокамерні моделі, а також холодильники Side-by-Side. Однокамерні холодильники (АТЛАНТ МХ 2823-66, Snaige R130 1101AA, Hotpoint-Ariston E4D AA X C, BEKO TSE1283 і т.д.) мають одні загальні дверцята для холодильного і морозильного відділення. У двокамерних холодильниках (АТЛАНТ ХМ-4423-100-N, Whirlpool WBE 3325 NF TS, VESTEL GN 2301) кожне відділення має свої дверцята, завдяки чому при відкритті одних дверцят, атмосфера в другій камері не порушується і економиться електроенергія. Крім того, двокамерні моделі холодильників, як правило, мають морозильну камеру великого обсягу. Тому, якщо Ви любите на зиму запасатися свіжомороженими фруктами і ягодами обирайте двокамерний холодильник.

Розміри та об'єм. Однокамерні моделі холодильників, як правило, невеликі (їх висота до 150 см, а об'єм - до 250 літрів). Двокамерні холодильники мають висоту від 150 до 210 см, а об'єм - не більше 400 літрів. Холодильники Side-by-Side - самі місткі. Вони відрізняються великою шириною і часто мають кілька холодильних і морозильних камер. Якщо ваша сім'я складається з 2-4 чоловік, вам підійде холодильник об'ємом 200-350 літрів. Але якщо у вас велика сім'я з 4 і більше осіб, то зупиняйте свій вибір на моделях з об'ємом понад 400 літрів.

Клас енергоспоживання. На холодильник, як відомо, доводиться найбільша витрата електроенергії, так як він весь час підключений до мережі. Тому ми радимо вам вибрати економну модель. В інтернет-магазині представлені холодильники класу А (економічний), А + і холодильники з мінімальною витратою електроенергії: А ++ і А +++.

Купівля холодильника в інтернет-магазині "Telegka.com.ua" - це оптимальний варіант. Навіть якщо ви вирішите обійти всі магазини побутової техніки в пошуках підходящого холодильника, прийшовши додому і, порівнявши ціни на вподобані вам моделі, ви переконаєтеся, що з нами непогано заощадите. У нас ви зможете обрати свій холодильник стільки часу, скільки вам знадобитися, адже на вас не буде "тиснути" продавець-консультант. Ми гарантуємо якість пропонованої продукції і впевнені, що кожен наш покупець залишиться задоволений своєю покупкою. Тому, влаштовуйтеся зручніше, уважно перегляньте наш каталог і зробіть правильний вибір!

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх