Морозильні камери

Сортування: orderby

Види морозильних камер

Складно уявити повсякденне життя без холодильника. Всі холодильники оснащуються невеликою морозильною камерою, яка може підтримувати низьку температуру. Продукти в такій камері зберігаються довше, ніж в звичайному холодильнику. Але обсяг вбудованої морозилки не дозволяє зберігати всі продукти, які вам необхідні. Для того, щоб ви завжди могли протягом холодної пори року балувати себе і своїх близьких ягодами, овочами, грибами та іншими продуктами, були розроблені окремі холодильні камери. Окремий морозильник дозволяє зберігати при низькій температурі велику кількість продуктів довгий час. В інтернет-магазині «Telegka.com.ua» представлені наступні типи морозильних камер:

  • морозильна шафа. Має форм-фактор звичайного холодильника. Усередині знаходяться висувні контейнери. Деякі моделі можуть оснащуватися піддонами. У них засипаються рівним шаром продукти, вони підморожуються, а подальша заморозка відбувається в контейнері. Корисний об'єм шаф досягає 250 - 350 літрів;
  • морозильна скриня. Схожий на морозильну шафу, але встановлюється горизонтально. Може вмістити величезну кількість продуктів різних розмірів і форм. Придбання буде актуальним для людей, у яких є будинок або велика квартира, а також для торгової точки. Такі скрині можуть підтримувати низьку температуру при відключенні харчування довгий час;
  • морозильні тумби. Компактний представник морозильників. Малі розміри дозволяють встановити його на будь-якій кухні, а також його з легкістю можна пересувати.

Якщо ви хочете вживати в будь-який час року якісні продукти, зібрані з власної грядки або придбані в сезон, то морозильна камера - це найкраще рішення збереження в продуктах всіх корисних властивостей.

Функціонал

Походити до вибору морозильної камери необхідно з такою ж ретельністю, як і до вибору холодильника. Необхідно враховувати корисний об'єм морозильника, способи управління, розміри. Сучасні моделі оснащуються системою No Frost. Холодне повітря розподіляється по все камері і дозволяє рівномірно і швидко заморозити продукти.

Дуже важливо, щоб морозильник якомога довше зберігав температуру всередині камери при відключенні харчування. Зберегти температуру дозволяє акумулятор холоду. Такий акумулятор обов'язково повинен бути в морозильнику.

Також морозильні камери мають різними додатковими функціями: індикатор закриття дверцят, можливість переважування дверець, захист від дітей, антибактеріальне покриття і багато іншого. Всі ці функції дозволяють максимально спростити та убезпечити роботу з камерою.

Морозильна камера, придбана в інтернет-магазині «Telegka.com.ua» - це запорука збереження натуральних продуктів в будь-який час року.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх