Про нас

Мета роботи нашого магазину - зробити ваше життя максимально комфортним. Зараз ми спеціалізуємося на побутовій техніці, з якою ви можете просто прибирати, легко готувати, комфортно жити, і активно працюємо над розширенням асортименту. Інтернет магазин telegka.com.ua прагне надавати вам кращий вибір техніки для дому, роботи та відпочинку.

Ми прагнемо надати нашим клієнтам все найкраще:

  • гарантія кращих цін - ми працюємо без посередників, безпосередньо з заводами-виробниками;

  • весь асортимент товару в наявності на складі;

  • можливість поставки будь-якого товару під замовлення;

  •  оперативний сервіс.

    Завдяки акціям, розпродажів і поштовим розсилок з промо-кодами і спеціальними знижками покупці можуть максимально заощадити на покупці техніки.

Сертифікована техніка від виробників

Інтернет-магазин telegka.com.ua - офіційний представник ряду всесвітньо відомих брендів, серед яких Атлант, Gefest, Indesit, Hotpoint-Ariston, Snaige та багато інших.

Наша компанія прагне до максимальної незалежності від будь-яких посередників і строгому контролю кожного етапу роботи. Навіть товари з заводів фірм-виробників ми доставляємо власним транспортом, не довіряючи цей важливий процес вантажоперевізникам.

Тільки перевірена інформація

Ми суворо стежимо за тим, щоб ви отримували тільки достовірну інформацію. Опис товарів заповнюються менеджерами вручну на підставі даних з «паперових» каталогів виробників - ніякого копіювання неперевіреною інформацією про товари з недостовірних джерел в мережі.

Менеджери нашого магазину мають у своєму розпорядженні 10-річним досвідом роботи в торговій сфері, тому зможуть кваліфіковано проконсультувати з будь-якого питання.

Команда нашої компанії стежить за новими тенденціями і безперервно аналізує якість роботи магазину. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити наш сервіс настільки хорошим, наскільки це можливо, і зробити покупку техніки максимально комфортною і вигідною.

TELEGKA - побутова техніка для комфорту.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх