Плити

Сортування: orderby

Класифікація плит

На сучасній кухні повинна бути тільки якісна техніка. В інтернет-магазині «Telegka.com.ua» представлено весь асортимент кухонної побутової техніки. Одне з головних місць на кухні займає плита. Функціональність і види кухонних плит можуть задовольнити будь-які кулінарні потреби.

Всі представлені в магазині моделі розрізняються за способом роботи:

  • елктричні;
  • газові;
  • комбіновані.

Всі вони можуть бути як отдельностоящимі, так і вбудованими. Розмір плити грає не останнє значення. Цей параметр особливо важливий, якщо кухня малогабаритна. Найбільш поширені моделі плит висотою 85 см. Ширина стандартна - 60 см. Вузькі варіанти випускаються шириною в 50 см.

Газові

Такі варіанти мають широке поширення завдяки дешевизні енергоносія. При виборі плити слід приділити увагу конфорок. Конфорки повинні бути різної потужності. Варильна поверхня повинна бути виготовлена ​​з якісного матеріалу. Вона випускається з емальованим, нержавіючим або склокерамічним покриттям. Кожен варіант забезпечує комфорт, захист і зручність прибирання плити.

Плити комплектуються різними типами духовок: газовими або електричними. Електричні духовки надають більшу функціональність і простір для експериментів.

Електричні

Набирають величезну популярність. Оснащуються різною кількістю конфорок, які відрізняються різноманітністю форм. Стандартні електричні плити довго нагріваються і довго ж остигають. Індукційні моделі позбавлені всіх недоліків своїх електричних побратимів - вони практично миттєво розігрівають продукти в посуді.

Комбіновані

У магазині представлені комбіновані плити декількох видів: електрична духовка і газова варильна поверхня, або моделі, де на вручений поверхні одночасно встановлені електричні та газові конфорки.

Газова варильна поверхня з електричною духовкою дозволяє розширити функціональність. При цьому ви будете користуватися всіма перевагами електричних духовок і зможе приготувати страву на відкритому вогні.

Другий варіант плит з комбінованими конфорками менш популярний, але користується попитом, якщо необхідний резервний варіант для готування.

Також в інтернет-магазині «Telegka.com.ua» представлені таганки - переносні компактні плити. Ідеальне рішення для подорожей або для заміського будинку. Ви залишитеся задоволені асортиментом нашого магазину.

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх