Посудомийні машини

Сортування: orderby

Выбір посудомийної машини

Якщо раніше посудомийні машини були розкішшю, то зараз вони перетворилися в звичайних представників кухонної техніки, яку може дозволити кожен. Вона стане незамінним атрибутом на кухні великої родини, коли накопичується велика кількість посуду. В інтернет-магазині «Telegka.com.ua» запропонований широкий асортимент посудомийних машин, які підійдуть під дизайн вашої кухні.

Все посудомийки можна розділити на три види:

  • компактні. Вони легко розмістяться на столі. У них вміщається до 6 комплектів посуду;
  • вузькі. Їх ширина сягає 45 см. Така машина зможе вимити до 9 комплектів посуду;
  • повнорозмірні. Такі пристрої мають стандартні габарити побутової техніки 60 × 60 см. Без праці впораються з 14 комплектами посуду.

Повнорозмірні мийні машини найдорожчі, але за один цикл мийки можуть впоратися зі 100 предметами посуду. Всі посудомийні машини мають антибактеріальну дію. Навіть після одного циклу весь посуд буде чистою і стерильної.

Варто знати, що за один цикл мийки машина витрачає до 20 літрів води. Вода може нагріватися до 65 градусів. При виборі машини варто звернути увагу на клас енергоспоживання. Тут, як і у будь-якої великої побутової техніки, найкращим вважається А клас.

Переваги автоматичної мийки

Всі вже давно оцінили гідність великої побутової техніки. Більшість людей використовують на кухні духовки, плити, холодильники і пральні машини. Будь-яка побутова техніка зводить до мінімуму фізичні і тимчасові витрати людини в повсякденному роботі. Так чому ви не можете перекласти обов'язок рутинної миття посуду на автоматику? Такий шанс упускати не можна. В середньому ви витрачаєте на мийку посуду до 200 годин на рік, але ж могли б цей час витратити з більшою користю. Також на мийку і полоскання посуду ви витрачаєте набагато більше води, ніж посудомийна машина. Ви можете включати її вночі, вона працює абсолютно безшумно. Навчіться економити час і кошти разом з посудомийній машиною.

У нашому інтернет-магазині «Telegka.com.ua» ви зможете підібрати посудомийну машину під інтер'єр своєї кухні і кількість посуду. Не витрачайте свій дорогоцінний час даремно!

“Тележка” кращий магазин мінімальних цін   Розробка магазину - "Webhit"
Наверх